top of page

שאלות ותשובות

למה לצפות בטיפול הראשון שלי בקליניקה?

 

הטיפול שלך בקליניקת דיקור סיני ישראל מתחיל במעבר יסודי על ההיסטוריה הרפואית. אנו משתמשים בכלי אבחון ייחודיים לרפואה הסינית, כולל אבחון דופק ואבחון לשון, בכדי לאבחן בדיוק מרבי. האבחון מסייע להתאים את טיפולי הדיקור בצורה מיטבית, כדי לענות על הבעיה הספציפית של המטופל.

אורך הטיפול הראשון הוא כשעה וחצי, ואורך טיפולי ההמשך כשעה.

 

מה כלול בטיפול?

 

בקליניקת דיקור סיני ישראל הטיפולים כוללים דיקור סיני (אקופונקטורה), התאמת תרופה צמחית למטופל, וייעוץ תזונתי בכדי לספק את הטיפול האפקטיבי ביותר עבור כל מטופל. הרבולוגיה הסינית היא שיטה רפואית משוכללת שנמצאת בשימוש למעלה מאלפיים שנה מסביב לעולם. אנו מטפלים גם באמצעות כוסות רוח, מוקסה, ותזונה כאשר יש אינדיקציה רפואית המצביעה על צורך בשיטות אלו.

 

באיזו שיטת דיקור סיני אתה מטפל?

 

בקליניקת דיקור סיני ישראל אנו מתמחים בשיטת הדיקור המיוחדת של מאסטר טונג, שיטה המיועדת להפקת תוצאות מקסימליות באמצעות מינימום מחטים. שיטת הדיקור הייחודית של מאסטר טונג משיגה תוצאות עקביות בטיפול במגוון בעיות רפואיות, כולל בתחום הפוריות, רפואת נשים, ותסמונות כאב. בנוסף, אנו מטפלים בשיטות דיקור נוספות כולל TCM, דיקור יבש, וטריגר פוינט **למה הפונט מוטה**  אקופונקטורה במידה שהן השיטות שיוכלו לספק את התוצאות הטובות ביותר עבור המטופל.

 

מה להביא לטיפול?

 

הביאו את המסמכים והבדיקות רפואיות הרלוונטיות לטיפול הראשון שלכם. מומלץ להביא גם ביגוד נח ולא צר, כדי לאפשר גישה נוחה לנקודות הדיקור.

 

נא לדאוג לאכול משהו במשך השעתיים שקודמות לטיפול.

 

למה לצפות לאחר הטיפול?

 

לעתים קרובות מורגשת בשעות שאחרי הטיפול תחושה נעימה של רוגע פנימי. בשעות הסמוכות לטיפול מומלץ לנוח ולא להתאמץ יתר על המידה.

 

היכן הקליניקה נמצאת?

 

דיקור סיני ישראל היא קליניקה ייחודית הנמצאת בשכונת בית הכרם בירושלים. הקליניקה נגישה וקרובה לתחבורה ציבורית, וסמוכה לה חנייה בחינם.   

 

מה ההתמחויות שלכם בקליניקה?

 

בקליניקת דיקור סיני ישראל אנו מתמחים בתחום הפוריות ורפואת נשים, ובטיפול למיגרנות וכאבי ראש.

אנו מרבים לעבוד עם זוגות שעוברים טיפולי פוריות קונבנציונליים כגון IVF ו-IUI, וגם עם זוגות שרוצים להיכנס להיריון בצורה טבעית ועדיין לא התחילו טיפולים במסלול הקונבנציונלי. באמצעות עבודה משותפת עם שני בני הזוג אנו שואפים לשפר את הבריאות של כל אחד מהם, ובכך לאפשר את התנאים המיטביים לכניסה להיריון. הגישה הטיפולית מותאמת לכל זוג ולמצבו הייחודי.

 

בנוסף לתחום הפוריות אנו מתמקדים ברפואת נשים בכלל, ומטפלים בתסמונות כגון אי-איזון הורמונלי, PCOS - תסמונת השחלה הפוליציסטית, PMS - תסמונת טרום ווסתית, גיל המעבר, מצבי רוח, ומחלות אוטואימוניות.

 

כאבי ראש - מיגרנות, היא תסמונת שכיחה שיכולה להשפיע בצורה דרמטית על איכות החיים של המטופל. לעתים קרובות אנשים סובלים במשך שנים מכאבי הראש, ולאחר שניסו תרופות רבות ושיטות נוספות הם מגיעים אלינו. אנו רואים תוצאות חיוביות ביותר הן במצבים אקוטיים והן במצבים כרוניים.

 

בנוסף, בקליניקה הירושלמית שלנו אנו מטפלים הרבה בהפרעות עיכול (כגון מעי רגיז, מחלת קרוהן ועוד), בעיות שינה, לחץ וחרדות, תסמונות אורתופדיות כגון: כאבי גב, כאבי ברכיים, כאבי כתפיים, כאבי מרפק, כאבי צוואר, carpal tunnel syndrome, ותסמונות כאב אחרות.    

 

מה התחושה בטיפול אקופונקטורה? איך טיפול דיקור סיני מרגיש? האם זה כואב?

 

המחטים של דיקור סיני הן דקות ביותר. בדרך כלל מטופלים אינם מרגישים כאב עם הכנסת המחט. מדי פעם יש תחושה של נימול קל, נפיחות, או פעימה באזור של המחט - שהוא סימן חיובי לטיפול.

 

האם דיקור סיני הוא בטוח?

 

כן. אנו שמים דגש על ניקיון וסטריליות. המחטים בהן אנו משתמשים הן סטריליות חד-פעמיות, ואנו מנקים כל נקודת דיקור עם אלכוהול לפני ההכנסה.

 

מה הגישה שלכם לטיפול וריפוי?

 

בקליניקת דיקור סיני ישראל אנו מתאימים את גישתנו למצב הספציפי של כל מטופל ומטופל. אנו מעצבים את הטיפול כדי לפגוש אתכם בדיוק במצבכם הייחודי. המטרה שלנו היא לפתור את מה שמפריע לכם, ולהתחיל דרך חדשה שתוביל אתכם לבריאות אופטימלית.

bottom of page